Aloe Vera Gély od LR – zdravie na dosah

Aloe Vera Gély od LR - zdravie na dosah

Aloe Vera je výnimočným prostriedkom celkovej starostlivosti o organizmus. V priebehu tisícročí si táto rastlina vyslúžila mnoho prívlastkov: rastlina nesmrteľnosti, kráľovná liečivých rastlín, zelené zlato, krv Bohov, zázrak z púšte, doktor v kvetináči. Aloe Vera gél Barbadensis Miller obsahuje lignity a vďaka nim má schopnosť prenikať do tkanív a detoxikovať medzibunkovú hmotu. Účinne môže vyplaviť väčšinu toxických látok z tkanív a buniek.

Autorom receptúr na Aloe Vera gély od LR je Dr. Peuser, jeden z najväčších znalcov a propagátorov Aloe Vera na svete a autor kapilárnej teórie. Kapiláry sú najtenšie cievy v tele. Na úrovni kapilár prebieha vlastná výmena živín, kyslíka a odpadových produktov medzi krvou a tkanivami. Každý z nás má v tele 150 tisíc kilometrov kapilár. Keď sú kapiláry nepriechodné, nemôže prebiehať dokonalá výmena kyslíka a živín a z tkanív nie je dobre odstraňovaný odpad. Aloe Vera gél Barbadensis Miller veľmi účinne rozširuje krvné kapiláry a umožňuje ich priechodnosť, vďaka čomu sú tkanivá lepšie vyživované a odpadové látky sú ľahšie odvádzané.

Tým, že pomôže vyčistiť kapiláry, môže zaistiť telu perfektné vstrebávanie živín zo stravy, ale aj vstrebávanie ďalších výživových doplnkov. Aloe sama osebe obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, stopových prvkov, aminokyselín a ďalších užitočných komponentov pre dokonalú výživu našich buniek.

Ako sa vyrábajú gély od LR? Pozrite si videoklip:


Ukazovatele kvality Aloe Vera

Koncentrácia

Niektoré produkty obsahujú tak nízke percento Aloe Vera gélu, že ich pozitívny vplyv na organizmus je takmer mizivý. LR Drinking gély začínajú tam, kde sa mnohé konkurenčné výrobky ani nepriblížia. Naše produkty obsahujú 89% – 98,2% čistého gélu z Aloe.

Odroda

Nenechajte sa zmiasť! Nie všetky produkty prezentované ako “výrobky z Aloe Vera” majú rovnakú kvalitu. Existuje totiž až 300 odrôd tejto rastliny, z ktorých nie každá je pre organizmus žiadúca. LR spracováva výhradne rastlinu Aloe Vera Barbadensis Miller, ktorej účinky sú preukázateľne najlepšie.

Pestovanie a spôsob zberu

LR Health & Beauty Systems stavia svoje výrobky na špičkovej kvalite. Preto je pre nás pestovanie i zber skutočným “obradom”. Aloe sa pestuje vo vyššie položených polohách v krásnom a čistom prostredí Mexika. Voda i pôda sa tu sleduje a nikdy sa tu nepoužili umelé hnojivá, ani pesticídy. Za zrelé sa považujú rastliny staršie ako 2 roky. Z každej rastliny sa odtrhne šesť listov 3x za rok. List musí byť dlhší ako 50 cm a asi 12 – 14 cm široký. Listy sa zbierajú výhradne ručne. Zaobchádza sa s nimi veľmi opatrne a nehrozí im poškodenie, znehodnotenie, ani “vykrvácanie” gélu. Nie každá Aloe Vera má však takéto “šťastie”. Mnohí veľkopredajcovia využívajú strojový zber, pri ktorom hrozí nezvratné poškodenie rastliny a okrem toho sa pri tom trhajú aj nezrelé a nevyvinuté listy. V porovnaní s tým má naša šetrne zbieraná Aloe niekoľkonásobne vyššiu kvalitu.

Postup výroby

Niektorí výrobcovia spracovávajú celé listy Aloe. Ich šupka však obsahuje aloín, ktorý je silným preháňadlom (rastlina sa tak bráni proti hladným votrelcom). Hoci sa potom výrobca snaží zbaviť aloínu technicky, nie je to úplne možné. LR poskytuje záruku kvality tým, že spracováva listy bez šupiek, teda len dužinu a v nej obsiahnutý gél. Chladené sudy s Aloe Vera sa dopravia do Nemecka loďou, alebo lietadlom. Gél sa podľa našej receptúry ďalej mieša napr. s kvetovým medom, alebo s extraktom zo žihľavy.

Certifikát kvality

Všetky Aloe Vera drinking gély spoločnosti LR Health & Beauty Systems majú pečať kvality a sú pravidelne kontrolované nezávislými testovacími inštitútmi SGS Institut Fresenius a IASC. Nenechajte sa oklamať a pozrite si zoznam produktov, ktoré majú certifikát IASC na stránke http://www.iasc.org/complete.html

Receptúry Aloe Vera gélov od LR

Aloe Vera Drinking Gel Peach

LR Aloe Vera Drinking Gel s príchuťou broskýň Prvý Aloe Vera Drinking gél Light – ideálny pre diabetikov aj citlivé detské zuby

Chuť ocenia deti, zloženie poteší diabetikov

Celkom bez prídavku cukru

Najvyšší podiel čistého gélu z Aloe v histórii LR – až 98,2%

Iba 3,6 kcal v dennej dávke

Výborná chuť

Certifikované SGS Institut Fresenius a IASC

Aloe Vera Drinking Gel Freedom

LR Aloe Vera Drinking Gel FreedomÚľava pre Vaše kĺby a sloboda pohybu v litrovej fľaši – špecialista na bezbolestný pohyb

S hydrolyzátom kolagénu a 88% čistého gélu z Aloe

Kolagén pre dobré fungovanie chrupaviek – ideálny pre boľavé kĺby

Vitamín C znásobuje účinky Aloe

Mimoriadne starostlivé spracovanie zaručuje najlepší gél z listov a absenciu aloínu

Certifikované SGS Institut Fresenius a IASC

Freedom je spojením najnovších inovácií a výskumov, ktoré vytvára mimoriadnu kvalitu

Aloe Vera Drinking Gel Honey

LR Aloe Vera Drinking gel MedPrastará receptúra s kvetovým medom – záruka kvality už viac ako 10 rokov

90% čistého gélu z Aloe, 9% kvetového medu a vitamín C, ktorý znásobuje účinky Aloe

Podľa prastarej receptúry františkánskeho mnícha Romana Zaga

Aloe Vera Drinking Gel Honey na rozdiel od pôvodnej receptúry neobsahuje alkohol

Mimoriadne šetrné spracovanie zaručuje najlepší gél z listov a absenciu aloínu

Certifikované SGS Institut Fresenius a IASC

Najúspešnejší produkt LR všetkých čias!

Aloe Vera Drinking Gel Sivera

LR Aloe Vera Drinking Gel SiveraKombinácia vysokého percenta čistého gélu z Aloe a extraktu zo žihľavy

91% čistého gélu z Aloe

Mimoriadne šetrné spracovanie zaručuje najlepší gél z listov a absenciu aloínu

S extraktom zo žihľavy

Multitalent pri riešení mnohých problémov – ocení ju predovšetkým srdce a cievy

Žihľava obsahuje vysoký podiel dôležitého kremíka, ktorý telo s pribúdajúcim vekom stráca

Pôsobí ako elixír mladosti, vďaka ktorému sa kremík vo svojej prirodzenej forme vstrebáva do tela a podporuje vitalitu ciev

Certifikované SGS Institut Fresenius a IASC

42 názorov na “Aloe Vera Gély od LR – zdravie na dosah

  • salajm hovorí:

   Áno, môžete. Začnite s dávkou 1 ml / kg váhy denne, rozdeľte na 2 dávky. S pozdravom Michal Salaj

 1. Michaela Dinová hovorí:

  Dobrý deň, objednala som si u vás Aloe Vera Drinking Gel s príchuťou broskýň, no chcem vás poprosiť o radu, môj syn má podľa MR vyšetrenia na mozgu a mieche útvary , ktoré by tam nemali byť, snažíme sa od januára o očistu organizmu a chcela by som pridať k detoxikácii aj tento gél, viete mi prosím poradiť užívanie, má 11 a cca 35kg, Za radu Vám vopred veľmi pekne ďakujem Michaela

 2. Igor hovorí:

  Dobrý deň, verím, že aloe vera gel má určite liečivé vlastnosti a vie pomôcť pri rôznych zdravotných problémoch. Predpokladám však, že na každého človeka pôsobí tento produkt inak. Niekomu v jeho problémoch pomôže veľmi rýchlo, niekomu až po dlhšom užívaní a predpokladám, že niekomu nepomôže vôbec. V tejto súvislosti sa chcem spýtať, ako dlho je potrebné aloe vera gel užívať, aby som si mohol byť istý, že pre mňa tento produkt nie je vhodný (jednoducho nezaberá)? Môže sa (je nutné) tento produkt užívať dlhodobo bez prestávky, alebo sa odporúča urobiť si niekoľko týždňov prestávku a potom opäť užívať? Ďakujem.

  • salajm hovorí:

   Aloe Vera nefunguje tým spôsobom ako lieky (zaberá/nezaberá). Je to čisto prírodný produkt a má pozitívne účinky na zdravie pre každého. Efekt užívania môže byť u každého rôzny, preto je dobré sledovať zmeny na sebe. Lepšie trávenie, viac energie, lepšia imunita a pod. Určite odporúčam užívať aspoň 3 mesiace.

 3. Marketka hovorí:

  Dobrý deň Lr poznám už 20rokov.Vždy som si kupovala len parfumy.Ale teraz som pre zmenu objednala niečo iné.Colostrum a Vitaaktiv.Probiotiká.Deti mám opakovane choré, začíname skúsat toto dúfam pomože.Chcem im.ešte dokúpiť Aloe.Syn je športovec.Len otázočka aké máte skúsenosti s colostrum?Užívame to už mesiac chcem dať deťom takú 4mesacnú kúru.Ďakujem

 4. Ales Novotny hovorí:

  Dobry den chcem sa vas opitat koĺko je denna davka pre dospeleho ako sa to davkuje kolko je povolena davka pri drinkoch peatch a hony či je to nejak casovo obmedzene dakujem

  • salajm hovorí:

   Odporúčame 1 ml / kg váhy denne, ak to dobre znášate, môžete aj viac. Nie je užívanie časovo obmedzené.

 5. Katarína Zimová hovorí:

  Dobry den, mam dva problemy, osteoporoza ale aj znacny problem cievy a cholesterol. Neviem ktory gel by som mala brat. Dakujem.

 6. Tamara hovorí:

  Dobrý deň. Poradili by ste mi prosim vas niečo na ekzém pre dvojročné dieťa?

  • salajm hovorí:

   Sprej prvej pomoci, gélový koncentrát na kožu a aloe vera gél a reishi vnútorne. S pozdravom Salaj

 7. Erika Stefanikova hovorí:

  Dobrý deň.vhcem sa informovať ktorý gél by ste nám poradili.manzel je diabetik a synovi dvojrocnemu zistili malo železa. Za info vopred ďakujem.

 8. Veronika hovorí:

  Dobrý deň ktorý aloe vera gél je dobrý na problémy s crevami a na Detox ? Ďakujem za info

 9. Blanka hovorí:

  Dobrý deň.Prosim vás ktorý gél je určený na vyčerpanie organizmu a na načerpanie nových síl?A taktiež na pohybový aparát.Dakujem?

 10. Julianna hovorí:

  Dobrý deň.
  Som 3 mesiace po operácií kolena (pripevnené väzy so šraubami). Vedeli by ste mi poradiť prosím, ktorý gél by som mala užívať pre lepšie hojenie a zotavenie? Vopred Ďakujem za cenné informácie.

 11. Maja hovorí:

  Dobrý deň,mám helicobactera,zápal žaludka a dvanástnika akutny aj chronický a aj nejaké prekarcenózne bunky v žalúdku.Po liečbe helicobaktera sa mi moc nepolepšilo.Prosím čo by ste mi odporučili.

 12. Ingrid hovorí:

  Dobrý deň potrebivala by som vedieť aký gél je vhodný keď mám cystu na prsníku ďakujem

 13. Adriána hovorí:

  Dobrý večer prajem. Ktoré z aloe by som mala užívať pri zápche? A cca za aký čas sú citeľné výsledky? Ďakujem

  • salajm hovorí:

   Dobrý deň, nezáleží na tom, ktoré aloe si vyberiete, dávajte si 30 ml ráno medzi 7 – 9 hod. 30 minút pred jedlom. Za pár dní by to malo byť lepšie

 14. Lívia hovorí:

  Dobrý deň ktorý aloe gel je najlepší na akné ? A môže sa užívať aj pri kojení ?
  Ďakujem

  • salajm hovorí:

   Na akné skúste sprej prvej pomoci, alebo aloe vera box kde je ešte koncentrát a krém s propolisom. Ak kojíte, aloe vera gél neužívajte.

 15. Alexandra hovorí:

  Dobrý den,

  prosím Vas ktorý produkt by ste odporučili na psoriázu? dakujem

  • salajm hovorí:

   Zvonka sprej prvej pomoci, alebo aloe vera koncentrát, zvnútra aloe vera gel, reishi, vita active.

 16. Dominika hovorí:

  Dobrý deň prajem. Chcela by som sa opýtať ohľadom aleo vera drinku peach. Môžem ho podávať aj ročnému dieťaťu? Ak áno dávku vanie platí aj v tomto prípade 1ml =1kg váhy? Ďakujem

  • salajm hovorí:

   Ročnému by som dal skôr medové aloe, broskyňové obsahuje umelé sladidlá. Dávkovanie platí.

 17. Michaela hovorí:

  Dobrý deň, mám hrozne premastenú pokožku a opäť sa mi vrátilo akné po vysadení hormonálnej antikoncepcie, ktorú neužívam už viac ako rok. Riešila som to už aj s kožným lekárom, dal mi antibiotiká a 2 krémy, no mám pocit, že by sa malo to prečisťovať zvnútra. Odporučili by ste mi niečo? Ďakujem za odpoveď.

  • salajm hovorí:

   Dobry den, Vas pocit je spravny. Zvnutra odporucam aloe vera gel 1 ml/kg vahy, reishi 1 denne a volitelne vita active. Na pokozku potom sprej prvej pomoci, alebo aloe vera koncentrat.

Comments are closed.