Zobrazených 1–12 z 46 výsledkov

Nestarnúť, sen všetkých (nielen) žien na celom svete. Mnohé zvádzajú denno-denný boj s časom, v snahe udržať si mladistvý vzhľad. Máloktorá však vydrží. Veľa žien nakoniec svoj súboj vzdá, pretože je to príliš náročné, drahé a namáhavé. Nerobte to aj vy! Pomôžeme vám. Vďaka špeciálne navrhnutým prístrojom Zeitgard získate vo vojne so starnutím vítanú výhodu.

Oscilačná kefka na čistenie pleti a anti-age prístroj na vyhladenie vrások sú špeciálne vyvinuté tak, aby rýchlo a dokonale vyčistili vašu pleť a vyhladili vrásky na vašej pokožke. Výsledky zbadáte okamžite po použití.

Stačí skutočne jediná minúta a vaša pleť bude pružnejšia a získa mladistvý vzhľad, vďaka čomu ľahšie a dokonalejšie nanesiete ochranný krém pre ešte lepší výsledok. Pravidelné používanie prístrojov Zeitgard sa s prehľadom vyrovná drahým omladzujúcim kúram v špeciálnych salónoch krásy. Rozdiel je samozrejme v tom, že je neporovnateľne lacnejšie. Navyše je úplne jedno, aký typ pokožky máte. Prístroje Zeitgard sú vhodné pre normálnu aj citlivú pleť.

Zeitgard 1 – oscilačná kefka na čistenie pleti

Až desaťkrát účinnejšia ako ručné čistenie tváre

ZEITGARD zaistí vysokoúčinné čistenie až do hĺbky pórov. Z vedeckých štúdií Inštitútu Dermatest GmbH vyplýva, že čistenie pleti týmto prístrojom je až desaťkrát účinnejšie než tradičné ručné čistenie. Vďaka viac ako 7 tisíc otáčkam za minútu oscilujúca hlava kefky odstráni všetky stopy po prachu, špine a make-upe. Vďaka oscilačnej technológii vibruje hlava kefky vysokou rýchlosťou. V porovnaní s rotačnými kefkami sú nečistoty z pokožky odstránené pozornejšie a šetrnejšie.

* Kefka bola testovaná 40 osobami v trvaní 6 týždňov.

Stručný prehľad: Čistiaca kefka ZEITGARD

  • Šetrné hĺbkové čistenie pre každý typ pleti a každú vekovú skupinu
  • Desaťkrát účinnejšia bez namáhania pokožky
  • Bezkonkurenčná hygiena vďaka antibakteriálnej technológii MICROSILVER
  • Pokožka pôsobí hladšie, neuveriteľne žiari a je zdravá
  • Zlepšuje vzhľad pleti vďaka ošetrujúcemu hĺbkovému čisteniu
  • Ideálna príprava pre ďalšie ošetrenie pleti
  • Pevnejšia a hladšia pokožka vďaka masáži
  • Žiarivejšia pleť vďaka zvýšenej krvnej mikrocirkulácii
  • Procedúra čistenia pleti je príjemnejšia
  • Ideálne aj pre mužov ako prevencia podráždenia pleti a zarastajúcich chĺpkov

Zeitgard 2 – vyhladenie vrások, anti-aging

Prístroj Zeitgard 2 využíva unikátnu kombináciu teplého a studeného režimu a voliteľne nastaviteľných vibrácií. Termo-technológia má tepelnú fázu, ktorá otvorí póry, vibračnú fázu, ktorá pôsobí stimulujúco, a studenú fázu, ktorá uzatvorí pleť spolu s aplikovanými účinnými látkami. Pri tepelnej fáze čistenia pleti má povrch prístroja teplotu do 42 stupňov Celzia. Pri studenej fáze čistenia má povrch prístroja teplotu do 5 stupňov Celzia.

Prístroj ZEITGARD 2 využíva kombináciu termálnej technológie a vibrácie. To sú v dermatológii dva známe postupy a techniky využívajúce procesy a adaptačné reakcie, ktoré sú vlastné samotnej koži. V tepelnej fáze dostávajú póry signál, že je telo prehriate. Zdanlivá okolitá teplota je príliš vysoká a telo sa musí ochladiť. Z tohto dôvodu sa póry otvoria. Tento moment je využitý tak, že sa do kože aplikujú produkty ZEITGARD Anti-Age, aby sa účinné látky dostali hlboko do kože. V druhom kroku, studenej fáze prístroja ZEITGARD 2, je využívaný druhý typ ochrannej reakcie kože. Ochladením dostane telo signál, že chladne vplyvom vonkajších nízkych teplôt. Póry sa teda uzavrú a s nimi sa dostanú pod povrch pokožky aj produkty ZEITGARD Anti-Age. Efekt je zosilnený vibráciami prístroja ZEITGARD 2. Vibrácie pôsobia priamo na väzivo, čím je stimulovaná a podnecovaná mikrocirkulácia vnútri jemných krvných ciev kože. Zásobovanie kože živinami, tj. typickými kožnými regeneračnými látkami, je optimalizované a súčasne sú odstraňované škodliviny z jednotlivých vrstiev kože. Naviac se produkty ZEITGARD Anti-Age vďaka vibráciám dostanú hlbšie a pôsobia tak o poznanie intenzívnejšie.

Viac informácií sa dozviete v našom článku na blogu.

NOVINKA
NOVINKA