Zobrazených 1–12 z 14 výsledkov

Aloe Vera je výnimočným prostriedkom celkovej starostlivosti o organizmus. V priebehu tisícročí si táto rastlina vyslúžila mnoho prívlastkov: rastlina nesmrteľnosti, kráľovná liečivých rastlín, zelené zlato, krv Bohov, zázrak z púšte, doktor v kvetináči. Aloe Vera gél Barbadensis Miller obsahuje lignity a vďaka nim má schopnosť prenikať do tkanív a detoxikovať medzibunkovú hmotu. Účinne môže vyplaviť väčšinu toxických látok z tkanív a buniek.

Autorom receptúr na Aloe Vera gély od LR je Dr. Peuser, jeden z najväčších znalcov a propagátorov Aloe Vera na svete a autor kapilárnej teórie. Kapiláry sú najtenšie cievy v tele. Na úrovni kapilár prebieha vlastná výmena živín, kyslíka a odpadových produktov medzi krvou a tkanivami. Každý z nás má v tele 150 tisíc kilometrov kapilár. Keď sú kapiláry nepriechodné, nemôže prebiehať dokonalá výmena kyslíka a živín a z tkanív nie je dobre odstraňovaný odpad. Aloe Vera gél Barbadensis Miller veľmi účinne rozširuje krvné kapiláry a umožňuje ich priechodnosť, vďaka čomu sú tkanivá lepšie vyživované a odpadové látky sú ľahšie odvádzané.

Tým, že pomôže vyčistiť kapiláry, môže zaistiť telu perfektné vstrebávanie živín zo stravy, ale aj vstrebávanie ďalších výživových doplnkov. Aloe sama osebe obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, stopových prvkov, aminokyselín a ďalších užitočných komponentov pre dokonalú výživu našich buniek.

Ako sa vyrábajú Aloe Vera gély od LR? Pozrite si videoklip

Viac informácií o našej Aloe Vera sa dozviete z článku na blogu.