Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Mledzivo, sekrét vylučovaný tesne po pôrode prsnou žľazou všetkých samičiek cicavcov, predstavuje pre novorodenca okrem svojej výživovej hodnoty s vysokým obsahom vitamínov, minerálov a stavebných kameňov – bielkovín, taktiež nenahraditeľný zdroj látok ovplyvňujúcich vývoj jeho imunity, látok poskytujúcich priamu ochranu proti mikroorganizmom a faktorom pôsobiacich na rast a obnovu buniek.

V období rastúceho počtu ochorení z porúch imunity, alergií a hroziacich epidémií nových chrípkových vírusov predstavuje Colostrum okamžitú ochranu a pri dlhodobom užívaní nástroj významne posilňujúci obranyschopnosť organizmu.

Kravské Colostrum je druhovo nešpecifické s asi 30 – 40x vyššou biologickou aktivitou ako ľudské. Pre vysoký obsah imunoglobulínov a regulátorov imunity, ako sú lyzozym, laktoferin či interferon, je prospešným doplnkom liečby akútnych i opakujúcich sa vírusových, bakteriálnych či parazitárnych infekcií, infekčných hnačiek, zápalov črevného systému a kĺbov. Pre zanedbateľný obsah laktózy v porovnaní s mliekom je dobre tolerované i osobami s neznášanlivosťou mliečneho cukru. Jeho užívanie je bežné bez známych vedľajších účinkov a je vhodné i pre deti.

Colostrum od LR spĺňa najvyššie požiadavky na kvalitu pri procese získavania a spracovania:

  • iba prebytočné mlieko z prvých 12 hodín po pôrode, pretože má najvyšší obsah imunoglobulínov
  • výhradne od kráv z Nemecka, Rakúska a Švajčiarska
  • záruka kvality spätným overovaním každej šarže
  • patentovaný, vysoko cenený a šetrný spôsob výroby za studena

Tým je v konečnom produkte dosiahnutá najvyššia možná koncentrácia obsiahnutých látok

Viac informácií o našom kolostre sa dozviete v našom článku na blogu.