Zastavte čas s prístrojmi Zeitgard

Zastavte čas s prístrojmi Zeitgard

Nestarnúť, sen všetkých (nielen) žien na celom svete. Mnohé zvádzajú denno-denný boj s časom, v snahe udržať si mladistvý vzhľad. Máloktorá však vydrží. Veľa žien nakoniec svoj súboj vzdá, pretože je to príliš náročné, drahé a namáhavé. Nerobte to aj vy! Pomôžeme vám. Vďaka špeciálne navrhnutým prístrojom Zeitgard získate vo vojne so starnutím vítanú výhodu.

Prístroje Zeitgard s výnimočnou účinnosťou

 

LR Zeitgard Séria pre normálnu pleťČo poviete na to, že viditeľne omladnete len vďaka minúte používania našich prístrojov denne? Nemožné? Klamstvo? Nie! Stojíme si za slovom. Oscilačná kefka na čistenie pleti a anti-age prístroj na vyhladenie vrások sú špeciálne vyvinuté tak, aby rýchlo a dokonale vyčistili vašu pleť a vyhladili vrásky na vašej pokožke. Výsledky zbadáte okamžite po použití.

Stačí skutočne jediná minúta a vaša pleť bude pružnejšia a získa mladistvý vzhľad, vďaka čomu ľahšie a dokonalejšie nanesiete ochranný krém pre ešte lepší výsledok. Pravidelné používanie prístrojov Zeitgard sa s prehľadom vyrovná drahým omladzujúcim kúram v špeciálnych salónoch krásy. Rozdiel je samozrejme v tom, že je neporovnateľne lacnejšie. Navyše je úplne jedno, aký typ pokožky máte. Prístroje Zeitgard sú vhodné pre normálnu aj citlivú pleť.

  

 

Zeitgard 1 – oscilačná kefka na čistenie pleti

Až desaťkrát účinnejšia ako ručné čistenie tváre

ZEITGARD zaistí vysokoúčinné čistenie až do hĺbky pórov. Z vedeckých štúdií Inštitútu Dermatest GmbH vyplýva, že čistenie pleti týmto prístrojom je až desaťkrát účinnejšie než tradičné ručné čistenie. Vďaka viac ako 7 tisíc otáčkam za minútu oscilujúca hlava kefky odstráni všetky stopy po prachu, špine a make-upe. Vďaka oscilačnej technológii vibruje hlava kefky vysokou rýchlosťou. V porovnaní s rotačnými kefkami sú nečistoty z pokožky odstránené pozornejšie a šetrnejšie.

* Kefka bola testovaná 40 osobami v trvaní 6 týždňov.

Jedinečné poňatie hygieny s okamžitým účinkom

Spôsob čistenia podľa ZEITGARD je premyslený do posledného detailu a bol testovaný akreditovaným nemeckým inštitútom (test Fresenius podľa ASTM E2180). Vlákna kefky odstránia všetky nečistoty a zároveň zaistia absolútne bezchybnú hygienu po dobu 3 mesiacov.  To všetko vďaka antibakteriálnym účinkom MIKROSTRIEBRA. Na základe dlhodobých odborných znalostí z oblasti výskumu a vývoja sa spoločnosť LR Health & Beauty stala jedným z popredných poskytovateľov technológie MICROSILVER. Pri Čistiacej kefke ZEITGARD sa tieto bohaté skúsenosti teraz prvýkrát aplikovali na prostriedok kozmetickej starostlivosti, pretože vlákna kefky sú obohatené o technológiu MICROSILVER BGTM. Tá pozostáva z čistého strieborného prášku s vysoko poréznou hubovitou štruktúrou, ktorý odstraňuje baktérie a zabraňuje ich regenerácii. Mäkko zaguľatené vlákna zaistia jemné čistenie. Vlákna sú zámerne umiestnené vo väčšej vzdialenosti, aby sa dosiahli lepšie oscilačné pohyby a zlepšilo sa prúdenie vzduchu, ktoré zaistí rýchle schnutie. Kefka je dostupná v dvoch variantoch: kefka pre citlivú pleť sa vyznačuje tým, že pokožke dá príjemný pocit jemnosti. Klasická kefka má hrubšie vlákna a jemne odstráni podstatne viac aj hrubších nečistôt.

Kefka je vhodná pre každý typ ženskej i mužskej pleti

Čistiace prípravky ZEITGARD boli vyvinuté preto, aby sa zaistila veľmi dobrá znášanlivosť týchto kefiek. Ich textúra zabraňuje nežiadúcemu pohybu kefky i rozstrekovaniu prípravku. Čistenie s kefkou ZEITGARD je vhodné pre všetky typy pleti. Na citlivú pleť možno odporučiť kefku pre citlivú pleť v kombinácii s jemným čistiacim krémom, ktorý zanecháva pokožku obzvlášť mäkkú. Klasická kefka v kombinácii s jemným oživujúcim čistiacim gélom je dokonalým riešením pre normálnu pleť. Obzvlášť jemné a ošetrujúce detergenty vyčistia pokožku dôkladne a zároveň jemne. Gél dodá pokožke aj prídel sviežosti.

ZeitgardStručný prehľad: Čistiaca kefka ZEITGARD

  • Šetrné hĺbkové čistenie pre každý typ pleti a každú vekovú skupinu
  • Desaťkrát účinnejšia bez namáhania pokožky
  • Bezkonkurenčná hygiena vďaka antibakteriálnej technológii MICROSILVER
  • Pokožka pôsobí hladšie, neuveriteľne žiari a je zdravá
  • Zlepšuje vzhľad pleti vďaka ošetrujúcemu hĺbkovému čisteniu
  • Ideálna príprava pre ďalšie ošetrenie pleti
  • Pevnejšia a hladšia pokožka vďaka masáži
  • Žiarivejšia pleť vďaka zvýšenej krvnej mikrocirkulácii
  • Procedúra čistenia pleti je príjemnejšia
  • Ideálne aj pre mužov ako prevencia podráždenia pleti a zarastajúcich chĺpkov

 

Ako používať Zeitgard?

Vyjadrenie Dermatest o Zeitgard

 

Zeitgard 2 – vyhladenie vrások, anti-aging

Prístroj Zeitgard 2 využíva unikátnu kombináciu teplého a studeného režimu a voliteľne nastaviteľných vibrácií. Termo-technológia má tepelnú fázu, ktorá otvorí póry, vibračnú fázu, ktorá pôsobí stimulujúco, a studenú fázu, ktorá uzatvorí pleť spolu s aplikovanými účinnými látkami. Pri tepelnej fáze čistenia pleti má povrch prístroja teplotu do 42 stupňov Celzia. Pri studenej fáze čistenia má povrch prístroja teplotu do 5 stupňov Celzia.

Prístroj ZEITGARD 2 využíva kombináciu termálnej technológie a vibrácie. To sú v dermatológii dva známe postupy a techniky využívajúce procesy a adaptačné reakcie, ktoré sú vlastné samotnej koži. V tepelnej fáze dostávajú póry signál, že je telo prehriate. Zdanlivá okolitá teplota je príliš vysoká a telo sa musí ochladiť. Z tohto dôvodu sa póry otvoria. Tento moment je využitý tak, že sa do kože aplikujú produkty ZEITGARD Anti-Age, aby sa účinné látky dostali hlboko do kože. V druhom kroku, studenej fáze prístroja ZEITGARD 2, je využívaný druhý typ ochrannej reakcie kože. Ochladením dostane telo signál, že chladne vplyvom vonkajších nízkych teplôt. Póry sa teda uzavrú a s nimi sa dostanú pod povrch pokožky aj produkty ZEITGARD Anti-Age. Efekt je zosilnený vibráciami prístroja ZEITGARD 2. Vibrácie pôsobia priamo na väzivo, čím je stimulovaná a podnecovaná mikrocirkulácia vnútri jemných krvných ciev kože. Zásobovanie kože živinami, tj. typickými kožnými regeneračnými látkami, je optimalizované a súčasne sú odstraňované škodliviny z jednotlivých vrstiev kože. Naviac se produkty ZEITGARD Anti-Age vďaka vibráciám dostanú hlbšie a pôsobia tak o poznanie intenzívnejšie.

Ako používať Zeitgard 2?

8 krokov starostlivosti Zeitgard

Názor vizážistky na Zeitgard

Vyjadrenie Dermatest k Zeitgard 2


Vyberte si svoj Zeitgard